GARANTİ KOŞULLARI

Garanti Koşulları

Sitemizde satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve herbir tedarikçi tarafından ayrı ayrı belirlenmektedir. Garanti süresi ve koşulları ürünlere göre değişiklik göstermektedir minimum garanti süresi 1(bir) yıldır ve aldığınız ürünlerde ayrıca garanti kosulları ve süresini içeren bir garanti belgesi çıkmaktadır.

Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma/kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

İade etmek istediğiniz ürün/ ürünler hasarlı ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Ürünü geri iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir. Müşteri

Buy Kamagra UK

, ürünün kendisine teslim edildiği şekliyle 7 gün içerisinde gerekçe göstermeksizin ürünü iade edebilir. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün Sercan Pazarlamaya ulaştığı andan itibaren engeç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade/kredi kartına geri yansıtma şeklinde edilir. Bu işlemler esnasındaki kargo ücreti müşteriye aittir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için

antibiotics.space

, üretici firmaların yetkili servislerine başvurulmalıdır.

add your comment