Sofya Ramada Hotel

BULGARİSTAN SOFYA TURU PROGRAMI
PRİNCESS SOFYA HOTEL-CASİNO
29.12.2016 – 01.01. 2017 | 2 GECE 3 GÜN
YILBAŞI GALA YEMEĞİ DAHİL!!

İki kişilik odada Kişi Başı:189.-eur | Odada tek kişi 239.- eur

1.GÜN CUMA | İstanbul – Sofya
SAAT 23:00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI
SAAT 23:30 MECİDİYEKÖY MİGROS ÖNÜ
SAAT 00:00 İNCİRLİ ÖMÜR RESTAURANT ÖNÜHAREKETLE ÇORLU METRO DİNLENME TESİSLERİNE VARIS ve 20 DK İHTİYAC MOLASI SONRASI BABAESKI-EDİRNE OTOYOLUNU  TAKIBEN KAPIKULE  SINIR KAPISINA VARIS.GUMRUK ISLEMLERI SONRASI HASKOVA-PLOVDİV  KARAYOLUNU TAKİBEN SOFYA’YA HAREKET.

2.GÜN CUMARTESİ  | Sofya

SABAH SAATLERİ SOFYA’YA VARIŞ ,PANORAMİK ŞEHİR TURU SONRASI ŞEHİR MERKEZİNDE 1 SAAT SERBEST ZAMAN SONRASINDA HOTELİMİZE YERLEŞİM VE TÜM GÜN SERBEST ZAMAN. DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ HOTELİMİZİN HAVUZ, CASINO , MASAJ ve SPA ( Ücretli)  İMKANLARINDAN FAYDALANABİLİRLER. (İLK GÜN ALINAN KAHVALTI ÜCRETLİDİR.)

3.GÜN PAZAR | Sofya

SABAH KAHVALTISINDAN SONRA TÜM GÜN SERBEST ZAMAN. AKSAM OTELİMİZİN DÜZENLEDİĞİ MUZIKLI VE YEMEKLİ YILBAŞI GALA EĞLENCESİNE KATILIM. GECELEME OTELİMİZDE.

4.GÜN PAZARTESI  | Sofya – İstanbul

SABAH KAHVALTISI SONRASINDA ÖĞLEN SAAT 11:00’DE OTELİMİZDEN HAREKET PLOVDİV ve HASKOVA KARAYOLUNU TAKİBEN KAPIKULE  SINIR KAPISINA VARIŞ. PASAPORT VE GÜMRÜK İŞLEMLERİ SONRASI, EDİRNE DE MEŞHUR TAVA CİĞERİNİ YEMEK İÇİN MOLA VERİYORUZ (ÜCRETLİ) İSTANBULA DÖNÜŞ VE GEZİMİZİN SONU. MİSAFİRLERİMİZİN ALINDIKLARI NOKTALARA BIRAKILMASI.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM

  buy kamagra

  , OTELDE 2 GECE 3 GÜN KONAKLAMA + KAHVALTI

 •  PANOROMİK ŞEHİR TURU
 • KISMET TURİZM REHBERLİK HİZMETLERİ

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • PROGRAM DIŞI GEZİLER VE MÜŞTERİ EXTRALARI
 •  YURT DIŞI ÇIKIŞ FONU: 15.00.TL
 •  VİZE ÜCRETİ 110. € (YOLCU PASPORTUNUN TUR HAREKET TARİHİNDEN 10 GÜN ÖNCE ACENTEYETESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.)
 •  AIG SEYAHAT SİGORTASI PAKETİ 10 €uro (ZORUNLUDUR)

REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt dışı turlar da 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur ücretleri yanmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt dışı turlar da  14 gündür. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Yeterli sayı toplanamadığı taktirde otobüs yerine minübüs kullanılır yada tur bi sonraki tur tarihine ertelenir.Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Schengen Vize ile seyahat İmkanı, Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.
2-Aldea Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir

stromectol-europe.site

, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Aldea Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur.Aldea Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Aldea Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
3- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
4- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Aldea  Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Aldea Tur sorumlu tutulamaz.
5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Aldea Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
6-Aldea Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
7- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
8- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Aldea Tur misafirleri Aldea Tur sorumluluğundadır.

9- Arac içi oturma planı Aldea turun rezervasyon kayıt tarıhlerınce olusturulup tur boyunca gecerlı saglık problemlerı harıcınde herhangi bir değişim yapılamaz.

10- Otele gelindiğinde oda girişleri eğer odalar müsait ise hemen, değil ise 12:00 – 14.00 arası yapılır.ilk gün sabah kahvaltısını otel yada Aldea tur karşılamaz .
11- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

add your comment