Plovdiv Holiday Inn Hotel

YENİYIL BULGARİSTAN TURU (PLOVDİV HOLİDAY INN HOTEL )

  • 29.12.2017 – 01.01. 2018 | 2 GECE 3 GÜN
  • İki kişilik odada Kişi Başı:129.-€ | Odada tek kişi 179.- €

1.GÜN CUMA | İstanbul – Plovdiv
SAAT 23:00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI
SAAT 23:30 MECIDIYEKOY MIGROS ONU
SAAT 00:00 İNCİRLİ ÖMÜR RESTAURANT ÖNÜ HAREKETLE ÇORLU METRO DİNLENME TESİSLERİNE VARIS ve 50 DK İHTİYAC MOLASI SONRASI BABAESKI-EDİRNE OTOYOLUNU  TAKIBEN KAPIKULE  SINIR KAPISINA VARIS.GUMRUK ISLEMLERI SONRASI HASKOVA  KARAYOLUNU TAKİBEN PLOVDİV E  HAREKET.

2.GÜN CUMARTESİ  | Plovdiv

SABAH SAATLERİ PLOVDIV E VARIŞ ,PANORAMİK ŞEHİR TURU SONRASI ŞEHİR MERKEZİNDE 1 SAAT SERBEST ZAMAN SONRASINDA HOTELİMİZE YERLEŞİM.DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ HOTELİMİZİN  MASAJ ve SPA ( Ücretli)  İMKANLARINDAN FAYDALANABİLİRLER.DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZE EXTRA OLARAK DÜZENLENECEK OLAN SOFYA TURU.GECELEME OTELİMİZDE.

3.GÜN PAZAR |Plovdiv

SABAH KAHVALTISINDAN SONRA TÜM GÜN SERBEST ZAMAN. AKSAM ACENTAMIZIN  DÜZENLEDİĞİ (ANTİK RESTORANT 40.€ Katılım zorunlu değil) MUZIKLI VE YEMEKLİ YILBAŞI GALA EĞLENCESİNE KATILIM. GECELEME OTELİMİZDE.

4.GÜN PAZARTESİ | Plovdiv – İstanbul

SABAH OTELİMİZDE KAHVALTI. SONRASINDA SAAT 09:00 DA OTELİMİZDEN HAREKET PLOVDİV ve HASKOVA KARAYOLUNU TAKİBEN KAPIKULE  SINIR KAPISINA VARIŞ. PASAPORT VE GÜMRÜK İŞLEMLERİ SONRASI, EDİRNE NİN MEŞHUR TAVA CİĞERİNİ YEMEK İÇİN MOLA VERIYORUZ SONRASINDA İSTANBUL A DÖNÜŞ VE GEZİMİZİN SONU. MİSAFİRLERİMİZİN ALINDIKLARI NOKTALARA BIRAKILMASI.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM, HOLIDAY INN HOTELDE 2 GECE 3 GÜN KONAKLAMA + KAHVALTI
  • PANOROMİK ŞEHİR TURU
  •  REHBERLİK HİZMETLERİ

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • PROGRAM DIŞI GEZİLER VE MÜŞTERİ EXTRALARI
  • İLK GUN YOLDA YADA OTELDE ALINAN KAHVALTI
  • YURT DISI CIKIS FONU : 15 TL
  • VİZE ÜCRETİ 110. € (YOLCU PASPORTUNUN TUR HAREKET TARİHİNDEN 12 GÜN ÖNCE ACENTEYETESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.)
  • SEYAHAT VE SAGLIK SİGORTASI PAKETİ 10 €uro (ZORUNLUDUR)

NOT: Fiyat iki kişilik oda  da kişi başıdır..Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir. Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt dışı turlar da 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur ücretleri yanmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt dışı turlar da  14 gündür. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Yeterli sayı toplanamadığı taktirde otobüs yerine minübüs kullanılır yada tur bi sonraki tur tarihine ertelenir.Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Schengen Vize ile seyahat İmkanı

Buy Generic cipro Online

, Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.
2-Aldea Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir

, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Aldea Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur.Aldea Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Aldea Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
3- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
4- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Aldea  Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Aldea Tur sorumlu tutulamaz.
5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Aldea Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
6-Aldea Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
7- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
8- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Aldea Tur misafirleri Aldea Tur sorumluluğundadır.

9- Arac içi oturma planı Aldea turun rezervasyon kayıt tarıhlerınce olusturulup tur boyunca gecerlı saglık problemlerı harıcınde herhangi bir değişim yapılamaz.

10- Otele gelindiğinde oda girişleri eğer odalar müsait ise hemen, değil ise 12:00 – 14.00 arası yapılır.ilk gün sabah kahvaltısını otel yada Aldea tur karşılamaz .
11- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur

add your comment