Svilengrad  CORONA CASİNO @ PARIS  HOTEL
08 Aralık – 10 Aralık   | 2 GECE  – 3 GÜN | ODA KAHVALTI  KONAKLAMA
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI (DBL): 89. EUR | ODADA TEK KİŞİ (SNGL):119. EUR
20 LV KİŞİ BAŞI CASİNO BONUS  

1.GÜN- 08 Aralık  Pazar
SAAT  06.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI
SAAT  06.30 MECİDİYEKÖY MİGROS ÖNÜ
SAAT  07.00 İNCİRLİ ÖMÜR RESTAURANT ÖNÜ
SAAT  07.30 BEYLİKDÜZÜ MARMARA PARK ÖNÜ
HAREKETLE ÇORLU METRO DİNLENME TESİSLERİNE VARIS ve 30 DK İHTİYAC MOLASI.
BABAESKI – EDİRNE KARAYOLUNU  TAKIBEN  KAPIKULE  SINIR KAPISINA VARIS.GUMRUK ISLEMLERI SONRASI SVİLENGRADA VARIŞ , ODALARIMIZA YERLEŞİM VE SONRASI TÜM GÜN  SERBEST ZAMAN

2.GÜN- 09 Aralık  Pazartesi

SABAH KAHVALTISINDAN SONRA TÜM GÜN SERBEST ZAMAN GECELEME OTELİMİZDE. extra  DİLEYEN MÜŞTERİLERİMİZE PLOVDİV ŞEHİR TURU

3.GÜN – 10 Aralık Salı

SABAH KAHVALTISI SONRASINDA SAAT 12:00’DA OTELİMİZDEN HAREKET VE  KAPIKULE SINIR KAPISINA VARIŞ.PASAPORT VE GÜMRÜK İŞLEMLERİ SONRASI EDİRNEDE   EXTRA KÖFTE ve CİĞER YEMEĞİ  MOLASI SONRASINDA İSTANBULA DÖNÜŞ VE GEZİMİZİN SONU. MİSAFİRLERİMİZİN ALINDIKLARI NOKTALARA BIRAKILMASI.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM, OTELDE 2 GECE 3 GÜN Oda kahvaltı KONAKLAMA (Sabah Kahvaltısı, Öğlen Yemeği ve  Akşam Yemeği) ( Sabah Kahvaltısı hotel restorantında , Öğlen ve Akşam Yemeği Casinoda servis edilmektedir)
    • PANAROMİK ŞEHİR TURU
    • ALDEA TURİZM REHBERLİK HİZMETLERİ

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  PROGRAM DIŞI GEZİLER VE MÜŞTERİ EXTRALARI
• YURT DIŞI ÇIKIŞ FONU: 50.00 TL
• VİZE ÜCRETİ 110. € (YOLCU PASPORTUNUN TUR HAREKET TARİHİNDEN 15 GÜN ÖNCE ACENTEYE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.)
• AIG SEYAHAT SİGORTASI PAKETİ 10 €uro (ZORUNLUDUR)

REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt dışı turlar da 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur ücretleri yanmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt dışı turlar da  14 gündür. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Yeterli sayı toplanamadığı taktirde otobüs yerine minübüs kullanılır yada tur bir sonraki  tur tarihine ertelenir.Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Schengen Vize ile seyahat İmkanı, Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.
2-Aldea Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Aldea Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur.Aldea Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Aldea Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
3- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
4- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Aldea  Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Aldea Tur sorumlu tutulamaz.
5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Aldea Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
6-Aldea Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
7- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
8- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Aldea Tur misafirleri Aldea Tur sorumluluğundadır.

9- Arac içi oturma planı Aldea turun rezervasyon kayıt tarıhlerınce olusturulup tur boyunca gecerlı saglık problemlerı harıcınde herhangi bir değişim yapılamaz.

10. Otele gelindiğinde oda girişleri eğer odalar müsait ise hemen, değil ise 12:00 – 14.00 arası yapılır.ilk gün sabah kahvaltısını otel  yada Aldea tur karşılamaz .
11- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

add your comment